| خدمات اینترنت سپنتا

پرداخت هزینه اینترنت ADSL

شما برای پرداخت هزینه های مربوط به اینترنت ADSL خود میتوانید از راههای زیر اقدام نمایید.

۱. پرداخت الکترونیکی با کارت های بانکی در سایت سپنتا

شما مي توانيد با استفاده از دروازه پرداخت الکترونیکی یکی از بانک های عضو شتاب با استفاده از کارت های اعتباری (سامان، پارسیان، اقتصادنوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی و ...) در صورت دارا بودن شماره کارت (عدد شانزده رقمی حک شده روی کارت)، رمز دوم (رمز اینترنتی) - برای دریافت رمز دوم با مراجعه به یک عابربانک و انتخاب گزینه تغییر رمز می توانید رمز دوم کارت خود را دریافت کنید، کد CVV2 (عدد ٣ یا ٤ رقمی حک شده در پشت کارت) و تاریخ انقضای کارت به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام داده و در همان لحظه موجودیتان را افزایش دهید.
اگر تمایل دارید از روش اول پرداخت خود را انجام دهید، پس به اشتراک خود وارد شده و از طریق صفحه پرداخت الکترونیک سپنتا به آسانی و به سرعت هزینه اینترنت پرسرعت خود را پرداخت نمایید. مبلغ واریزی شما، به صورت خودکار به موجودی حساب شما اضافه خواهد شد. اگر در سایت سپنتا اشتراکی ندارید می توانید از طریق صفحه ایجاد اشتراک، به جمع مشترکین سپنتا بپیوندید.

۲. پرداخت حضوری در بانک و ثبت فیش

در این روش می توانید با مراجعه حضوری به بانک و با استفاده از شماره حساب های سپنتا مبالغ مربوطه را به حساب سپنتا واریز کنید. پس از واریز هزینه ها، به اشتراک خود وارد شده و فیش بانکی را از طریق صفحه ثبت فیش بانکی ثبت کنید تا پس از تائید توسط سپنتا به موجودی شما اضافه شود.
می توانید لیست شماره حساب ها را از طریق صفحه پرداخت به سپنتا مشاهده کنید.