به سایت جدید سپنتا خوش آمدید

با آرزوی بهبود روزافزون خدمات، سایت سپنتا با چهره ای جدید آماده خدمت رسانی است، تعدادی از تغییرات به شرح می باشد:

 • ورود به اشتراک: در نسخه گذشته، ورود با تایپ شماره تلفن ثابتی که قبلا به سپنتا اعلام شده بود به عنوان نام کاربری به همراه رمز عبور امکان پذیر بود. ولی در نسخه جدید جهت سهولت شما مشترک گرامی، با تایپ شماره همراه، آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود امکان ورود به اشتراک را خواهید داشت. لازم به ذکر است، هر کدام از موارد بالا، حتما قبلا باید بعنوان اطلاعات کاربر در سیستم ثبت شده باشد. در صورتی که مایل به ورود با آدرس ایمیل و یا شماره همراه هستید، بعد از ورود به اشتراک، روی تصویر اشتراک خود در بالای سمت راست صفحه کلیک کنید و اطلاعات خود را مشاهده و ویرایش نمایید.
 • جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص آخرین وضعیت حساب اینترت پرسرعت ADSL پس از ورود به اشتراک روی منوی خدمات اینترنت، کلیک نمایید.
 • جهت مشاهده اطلاعات مالی و موجودی خود، به روش زیر اقدام بفرمایید:
 1. به اشتراک وارد شوید.
 2. روی منوی مالی کلیک نمایید.
 3. گزینه تراکنش‌های مالی را کلیک کنید. صفحه مربوط به تراکنش‌های مالی شما باز می‌شود.
 4. در این صفحه آیتم‌های اصلی زیر را خواهید داشت:
  • موجودی: وضعیت آخر اعتبار حساب شما را نشان می‌دهد.
  • مجموع افزایش‌ها (پرداخت‌ها/ واریزها):مجموع هر نوع پرداخت وجه‌ به سپنتا و یا هدایای سپنتا و همچنین اعتبار رایگان های سپنتا به شما در این آیتم نمایش داده می‌شود.
  • مجمو ع کاهش‌ها (خریدها/برداشت‌ها): مجموع خرید های شما در این آیتم داده می‌شود.
 5. در صورت مشاهده هر گونه ایراد در مشاهده اطلاعات اشتراک خود نسبت به نسخه قبلی سایت و یا ایراد در عملکرد سایت جدید مورد را از طریق ایمیل CRMWebMaster@sepanta.com اعلام بفرمایید .

در سپنتا بر این باور هستیم، هیچ موفقیتی بدون همراهی شما مشترکین ارجمند، میسر نخواهد بود، سپنتا سپاسگذار خواهد بود چنانچه نظریات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق Feedback@sepanta.net با ما درمیان بگذارید.
از حسن توجه شما، صمیمانه سپاسگزاریم.